افزونه درگاه پرداخت بوکنتیک آقای پرداخت

5/5 - (1 امتیاز)

معرفی درگاه پرداخت آقای پرداخت

افزونه آقای پرداخت یک افزونه درگاه پرداخت برای افزونه رزرو و نوبت دهی بوکنتیک است. این افزودنی ، بوکنتیک را به درگاه آقای پرداخت (Aqayepardakht) متصل می کند و کاربران شما می توانند پس از رزرو، پرداخت خود را از طریق درگاه آقای پرداخت به انجام برسانند.

از آنجایی که درگاه آقای پرداخت به‌ عنوان پرداخت‌یار رسمی شاپرک و بانک مرکزی ایران، با در اختیار قراردادن خدماتی نوین در صنعت پرداخت الکترونیک، روزانه میزبان چندین هزار تراکنش در بستر وب ایران است  ما نیز تصمیم گرفتیم افزودنی این درگاه کاربردی و محبوب را برای افزونه بوکنتیک توسعه داده و در اختیار شما سروران قرار دهیم.

افزونه وردپرس آقای پرداخت | افزونه درگاه پرداخت رزرو و نوبت دهی آقای پرداخت | افزونه Aqayepardakht

افزودنی درگاه آقای پرداخت برای افزونه بوکنتیک

در حال حاضر درگاه آقای پرداخت تحت نظارت شرکت وب میزبان گیل که در زمینه تجارت الکترونیک و سامانه انتقال وجه الکترونیکی در حال ارائه خدمات است فعالیت می کند. تیم حرفه ای و قدرتمند این مجموعه تا این لحظه توانسته رضایت مشتریان خود را جلب کرده و از نظر پشتیبانی و سرویس دهی به کاربران بدون هیچ مشکلی فعالیت کند.

پس از فعالسازی افزونه وردپرس آقای پرداخت علاوه بر مدیریت پرداخت های خود در پنل افزونه بوکنتیک، دسترسی پیشرفته تری از پرداخت ها در پنل کاربری خود در وبسایت آقای پرداخت خواهید داشت. سرویس درگاه آقای پر‌داخت به گونه ای طراحی شده که شما با داشتن یک درگاه پرداخت از سوی این شرکت، چندین درگاه پرداخت دریافت میکنید که این مورد باعث جلوگیری از قطعی درگاه پرداخت شما شده و همچنین باعث افزایش آمار فروش شما می شود.
از جمله ویژگی هایی که باعث شد تا ما افزودنی آقای پرداخت را برای بوکنتیک توسعه دهیم می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • امنیت بالای درگاه پرداخت
  • پشتیبانی قوی و قدرتمند
  • ارائه درگاه پرداخت با نام و لوگو و آدرس وبسایت شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.